Kontakt509-673-038
18 443 67 14

Solarium

W naszym klimacie, gdy często odczuwamy brak światła słonecznego, nawet kilka minut w świetle sztucznego słońca może poprawić humor, zwłaszcza zimą. Dzieje się tak dlatego, że światło pobudza wytwarzanie hormonów szczęścia - endorfin.

Opalanie w solarium może więc choć w części uzupełnić brak słońca, a w efekcie poprawić nasz nastrój. Jeśli jeszcze dodać do tego, że z wyzłoconą skórą wydajemy się sobie dużo atrakcyjniejsi, dobry humor mamy zagwarantowany. Skóra opalona dogłębnie czyli po kilku seansach rozłożonych w czasie trzech tygodni (tyle bowiem trwa nabycie dogłębnej opalenizny bez względu na to czy nabyta ona została w solarium czy też w czasie urlopu na plaży) utrzymuje się nawet do kilku tygodni. Tak nabyta i nie podtrzymywana opalenizna będzie widoczna tyle dni ile poświęciliśmy na to aby ją uzyskać. Jeśli zostanie ona podtrzymana wizytami w solarium czy też kontaktem ze słońcem przynajmniej raz w tygodniu to nie zaniknie ona bezpowrotnie wraz ze złuszczającym się naskórkiem.

 

Oferujemy: KARNETY, Kosmetyki do solarium.

SOLARIUM

1 minuta

1 zł

Karnet:

50 minut

45 zł

1 min=90 gr

100 minut

85 zł

1 min=85 gr

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Salon Fryzjerski „Twój Styl”, ul. Wiśniowieckiego 26, 33-300 Nowy SączStrona wykonana przez doNETA.pl