Kontakt509-673-038
18 443 67 14

Koloryzacja najnowszymi technikami

Ombre hair - ożywia rysy twarzy, zmiękcza zbyt ostre kontury, odmładzając daną twarz. Styliści fryzur polecają ten sposób koloryzacji włosów paniom, które pragną złagodzić buzię i odwrócić uwagę od niektórych jej mankamentów.

Technika Ombre polega na rozjaśnieniu dolnej warstwy naszej fryzury. Nasada włosów powinna być jak najbardziej zbliżona do naszego naturalnego koloru. Dajmy na to – jeśli masz tak popularny wśród Polek mysi kolor włosów i do tej pory malowałaś je na brąz, możesz robić to nadal.

Zasada jest jedna – rozjaśnione końcówki muszą współgrać z całością i kolorem, który wybrałaś. Włosy jasne mogą być rozjaśniane bardziej, włosy ciemne rozjaśniamy mniej. Dobrze zrobiona technika Ombre daje naprawdę ładny i naturalny efekt, który nie przypomina odrostów. Weź pod uwagę, że Ombre Hair najlepiej wygląda na włosach falowanych, potarganych wiatrem lub dobrze obciętych i wycieniowanych. Ombre na włosach obciętych od linijki prezentują się nieciekawie i mało wyrafinowanie.

American Color - koloryzacja włosów polegająca na pokryciu ich kilkoma kolorami. Odwrotność tzw. pasemek, gdzie tylko część pasm włosów poddana jest farbowaniu. Dla odważnych, ponieważ zabieg całkowicie zmienia wizerunek.


Bikolor - na włosy nakłada się dwa naturalnie wyglądające kolory, które wywołują grę światła. Odcień ciemniejszy nanosi się na dolną część fryzury (od karku), odcień jaśniejszy - na zewnętrzne partie włosów. Zabieg dobrze podkreśla precyzyjne cięcie.


Colpi di Sole - zabieg wykonywany wyłącznie na włosach okalających twarz. Rozjaśnia je o 1-2 tony. W ten sposób uzyskuje się we włosach delikatne słoneczne refleksy, takie jakie powstają latem, wskutek działania słońca.


Effet+ kolor - łatwo zmywalny pigment nakłada się na całą powierzchnię włosów. Zmywa się po ok. 6 myciach.


Flesz Color - wybrane partie włosów rozjaśnia się o 1-2 tony.


Koloryzacja ton w ton - lekkie farbowanie polegające na pogłębieniu naturalnego odcienia włosów lub nadaniu im ciepłych refleksów. Pozwala na niewielką zmianę wizerunku. Zmywa się po 4-6 tygodniach.


New Contrasti - farbowanie włosów w dwóch kontrastujących ze sobą kolorach, np. brąz i blond, czarny i czerwony.


Sunlight- nadanie włosom słonecznych refleksów. Pasma lekko się rozjaśnia (zwykle o 2 tony), a potem nakłada żel koloryzujący. Efekt utrzymuje się przez 6-8 tygodni. Kolor jest stopniowo wypłukiwany, ale rozjaśnienie pozostaje. Można wtedy powtórnie nałożyć kolor.


New Platinium - bardzo mocne rozjaśnienie włosów na całej ich powierzchni lub na wybranych partiach. W efekcie uzyskuje się jednolity platynowy kolor.


Trikolor - pokrycie włosów trzema kolorami. Najciemniejszy odcień nakłada się na spodnie pasma, jasny (najczęściej blond) na wierzchnie. Trzecim kolorem, zbliżonym do naturalnego odcienia włosów, barwi się pojedyncze pasemka.


Technika panelowa - farbowanie wydzielonych partii włosów (w kształcie trójkąta, prostokąta lub trapezu) przy użyciu trzech do pięciu kolorów. Tak harmonijna mozaika ma zwiększać optycznie fryzurę.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Salon Fryzjerski „Twój Styl”, ul. Wiśniowieckiego 26, 33-300 Nowy SączStrona wykonana przez doNETA.pl