Kontakt509-673-038
18 443 67 14

Rekonstrukcja włosów z ozonem

To prosty, szybki, a przede wszystkim przyjemny sposób na pielęgnację nie tylko włosów, ale również skóry głowy. Warunki panujące we wnętrzu infrazonu sprawiają, że łuska włosa rozchyla się, zwiększając tym samym właściwości chłonne włosa, a to ułatwia osadzanie się substancji pielęgnujących w jego wnętrzu. Zabieg ten poprawia także ukrwienie skóry głowy, co wpływa korzystnie na cebulki włosowe, pobudzając je do wzrostu.

Ozonoterapia dobrze wpływa na skórę głowy i strukturę włosów. Ozon posiada właściwości bakteriobójcze i antyseptyczne. Pobudza cebulki włosów do ich wzrostu, sprawia, że włókno włosa staje się bardziej elastyczne i błyszczące.

Zabieg ten możesz wykonać podczas każdej wizyty u fryzjera. Przeznaczony jest do każdego typu włosów. 5-10 minut, tyle czasu potrzebujesz by włosy odzyskały zdrowy wygląd. Jednorazowy zabieg zalecany jest po każdej koloryzacji włosów oraz po zabiegach trwałej ondulacji. Czas lata to także okres, w którym Twoje włosy potrzebują szczególnej ochrony i pielęgnacji. Zabieg ozonoterapii polecany jest osobom z problemami skóry głowy (łupież, łojotok) oraz wypadaniem włosów - w połączeniu z odpowiednim kosmetykiem daje widoczne efekty już po pierwszym zastosowaniu.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Salon Fryzjerski „Twój Styl”, ul. Wiśniowieckiego 26, 33-300 Nowy SączStrona wykonana przez doNETA.pl