Kontakt509-673-038
18 443 67 14

Trwałe prostowanie włosów

Jeszcze do niedawna jedynym skutecznym sposobem na idealnie proste włosy była dobrze dobrana prostownica. Dla włosów wymagających codziennego prostowania nie było to najlepszym rozwiązaniem, ponieważ po dłuższym czasie stawały się zniszczone, suche i łamliwe. Dziś we współczesnym fryzjerstwie dostępna jest bezpieczna usługa umożliwiająca stały efekt prostych włosów. Po zabiegu włosy są proste, gładkie i przede wszystkim nie wymagają już dodatkowego prostowania.


Zabieg trwałego prostowania wykonywany jest na wszystkich rodzajach włosów z wykluczeniem rozjaśnianych i bardzo zniszczonych. Włosy farbowane nie są przeciwwskazaniem. Nawet w przypadku bardzo kręconych włosów uzyskuje się efekt idealnego rozprostowania.


Po wykonaniu zabiegu włosy są proste, gładkie i przede wszystkim nie wymagają już dodatkowego prostowania. Czas trwałości prostowania jest bardzo różny i waha się w przedziale od 6 tygodni do nawet 6 miesięcy. Wszystko zależy od typu włosów na jakich stosowany był zabieg oraz pielęgnacja włosów po zabiegu.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Salon Fryzjerski „Twój Styl”, ul. Wiśniowieckiego 26, 33-300 Nowy SączStrona wykonana przez doNETA.pl