Kontakt509-673-038
18 443 67 14

Trwała ondulacja

Nowoczesna trwała ondulacja nie niszczy włosów, a jest świetnym sposobem na dodanie im objętości i charakteru. Już dawno nie stosuje się palących włosy płukanek choć nadal większość producentów stosuje formułę złożoną z amoniaku i reduktora. W ogólnym skrócie trwała ondulacja to zabieg mający na celu przerwanie wiązania we włosach, przez co stają się mniej elastyczne i jednocześnie przyjmują kształt nadany przez wałki.


Dzięki profesjonalnym produktom, zabieg ten pozwala na dobranie najbardziej optymalnego skrętu włosa, w zależności od oczekiwań.
Aby nadać włosom objętości, można zrobić delikatną trwałą tylko na włosach przy skórze głowy. Końcówki i część środkową włosów zabezpiecza się wtedy przed działaniem płynu. Podobnie postępujemy jeżeli na głowie mamy jeszcze ładne loki z kilkumiesięcznymi odrostami.


Do pielęgnacji włosów po trwałej ondulacji warto używać specjalnych szamponów i odżywek do włosów kręconych. Zapobiegną filcowaniu się włosów, nawilżą je i odżywią, pozwolą na dłużej zachować ich skręt.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Salon Fryzjerski „Twój Styl”, ul. Wiśniowieckiego 26, 33-300 Nowy SączStrona wykonana przez doNETA.pl